Do kogo skierowana jest oferta?

        Oferta firmy iNTELiD skierowana jest do wszystkich, którzy zaczynają, bądź są już na etapie budowy domu, apartamentu, hotelu, domku letniskowego, czy, też restauracji.
Mamy również propozycje dla osób mieszkających już w nowo wybudowanych budynkach. Każdy z naszych klientów z pewnością znajdzie coś dla siebie.

        Chcemy pokazać jak wielką rolę odgrywa w naszym życiu domotyka. Każdy wie, jak ważna w budynku jest instalacja grzewcza czy wodna. Nie wyobrażamy sobie życia w zimnym, pozbawionym wody i ogrzewania domu. Dla każdego z nas jest to normalne, że takie instalacje projektuje się w każdym budynku.  

        Nadszedł już czas, aby system Inteligentnego Domu stał się standardem, w każdym inteligentny budynek, inteligentny domdomu. Wdrażamy nowe trendy w budownictwie.

        Inteligentny Dom jest spełnieniem marzeń dla każdego z Państwa. Tempo naszego życia jest coraz szybsze, nie mamy czasu na monotonne wykonywanie codziennie tych samych czynności.     

      

         Na głowie każdego z nas jest wiele obowiązków i problemów. Jak miło byłoby opuszczając nasz własny dom czuć, że ktoś za nas dopilnuje wszystkiego, a nie zadawać sobie przez cały dzień dziesiątki pytań typu:

Czy wszystko wyłączyliśmy z prądu?
Czy zamknęliśmy drzwi?
Czy uzbroiliśmy alarm?
A może nie zamknęliśmy bramy wjazdowej?        

        Propozycja firmy iNTELiD jest rewelacyjną ofertą, dla ludzi zapracowanych, zabieganych, ceniących swój czas, lubiących komfort, luksus i bezpieczeństwo życia, stawiających na nowoczesność. Pragnących każdą zaoszczędzoną wolną chwilę spędzić z najbliższymi lub relaksując się w ciepłej kąpieli, z lampką szampana przy nastrojowej muzyce.