Ile to kosztuje?

        Inteligentna instalacja w domu to inwestycja, która po pewnym czasie użytkowania zwraca się. W przypadku tradycyjnej instalacji elektrycznej jest ona tylko kolejnym kosztem podczas budowy domu, a w późniejszym czasie generatorem wysokich rachunków. Ceny energii stale rosną i będą cały czas pnąć się w górę. Dlatego warto się zastanowić przed wyborem.

        Cena systemu Teletask zależy od wielu czynników, m.in. od typu i ilości sterowanych urządzeń, od wybranego osprzętu instalacyjnego (czy mają to być zwykłe przyciski lub panele dotykowe), ilości integrowanych instalacji, możliwości rozbudowy systemu w przyszłości itp.
        Wycena zawsze jest sporządzana indywidualnie w zależności od wyżej wymienionych i innych wymagań klienta.

        Koszt automatyki Teletask jest porównywalny z urządzeniem nowoczesnej kuchni!

Czy to tak dużo?

        Skoro wydajemy o wiele większe pieniądze na inne mało przydatne rzeczy w życiu, które nie potrafią nam zapewnić takiej funkcjonalności, oszczędności, komfortu i bezpieczeństwa, jak instalacja Inteligentnego Domu.

        Proszę również pamiętać, że dzięki instalacji Teletask zyskują Państwo około 20-25% oszczędności na ogrzewaniu i 15-20% na elektryczności, więc przy dzisiejszym wzroście cen energii, każdy z nas szuka oszczędności, dlatego system cały czas pracuje na siebie.

Czy nie warto dla tych oszczędności, dla tego komfortu, bezpieczeństwa i prestiżu zainwestować w Inteligentny Dom?
Czy nie pragną Państwo, aby w końcu, życie stało się beztroskie?
Czy nie chcą Państwo spełniać swoich marzeń?

       Odpowiedź pozostawiamy Państwu.

       Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Na pewno nikt nie będzie rozczarowany z możliwości jakie daje Teletask, a wszyscy znajomi będą mogli jedynie pozazdrościć Państwu takiego domu. W celu utwierdzenia Państwa w wyborze zapraszamy na bezpłatny pokaz inteligentnej instalacji do naszego biura.