Szkolenia

Elektrycy i instalatorzy

       Szkolenie Certyfikacyjne 

       Szkolenie z systemu automatyki domowej Teletask pozwala poznać system oraz określić jego możliwości, zdobyć wiedzę związaną z projektowaniem i programowaniem inteligentnych instalacji budowanych w oparciu o system Teletask.

       Do wzięcia udziału w szkoleniu zapraszamy elektryków, instalatorów, oraz osoby chcące poszerzyć swoją ofertę firmową, oraz wiedzę z zakresu automatyki domowej.

Po szkoleniu zapewniamy naszym instalatorom:
- rabaty na sprzęt automatyki Teletask,
- jako pierwsza firma na Podkarpaciu udostępniamy naszą prezentację działającej instalacji Teletaska w biurze dla instalatorów i ich klientów,
- dobór odpowiednich urządzeń automatyki i zaopatrzenie w nie instalatora,
- materiały reklamowe, naukowe i instrukcje opisujące Teletaska,
- pomoc w odpowiednim przygotowaniu całej inwestycji, począwszy od rozmowy z klientem, zebranie wszelkich jego wymagań co do instalacji, aż po zaprojektowanie odpowiednich rozwiązań w domu i uruchomienie całej instalacji,
- wykonawstwo instalacji u naszych klientów polecamy współpracującym z nami certyfikowanym instalatorom.

       Szkolenie certyfikacyjne jest szkoleniem odpłatnym. Koszt szkolenia to 500 zł netto. (zobacz plan szkolenia)

      Opisane spotkania odbywają się cyklicznie po zebraniu odpowiedniej grupy chętnych w naszym biurze w Miłocinie k/ Rzeszowa. Przewidywany czas spotkania ok. 2 godz. dla wprowadzenia wraz z pytaniami, oraz ok. 6-8 godz. dla szkolenia certyfikacyjnego.

      Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu prosimy o kontakt elektroniczny: intelid@intelid.pl
bądź telefoniczny, dane w zakładce kontakt.

Najbliższe szkolenie certyfikacyjne odbędzie się już w marcu.

 Projektanci i architekci

       Zapraszamy na szkolenia projektantów i architektów, na których będą mogli Państwo zaznajomić się z możliwościami i rozwiązaniami Inteligentnego Domu. Zapoznają się Państwo z zasadą projektowania Teletaska.

       Jako pierwsza firma na Podkarpaciu udostępniamy dla Państwa i Waszych klientów działającą instalację Inteligentnego Domu, gdzie na żywo zobaczą Państwo rozwiązania Teletaska. Będą mogli Państwo zaproponować swoim klientom najnowsze rozwiązania w budownictwie i aranżacji wnętrz.

       Szkolenia są bezpłatne.

       Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu prosimy o kontakt elektroniczny: intelid@intelid.pl
bądź telefoniczny, dane w zakładce kontakt

       Po odbyciu szkolenia uzyskują Państwo tytuł naszego partnera, po czym otrzymują Państwo wynagrodzenie za zrealizowane projekty w oparciu o nasz system Inteligentnego Domu. Wynagrodzenie wynosi 5% wartości urządzeń automatyki zastosowanej w inwestycji.

       Przewidujemy również dodatkowe premie, dla projektantów i architektów, którzy będą czynnie działać w programie partnerskim.