Teletask - automatyka dla domu

        Proponujemy Państwu rewelacyjny system „Inteligentnego Domu” - Teletask.
System ten jest przeznaczony, dla osób, które zaczynają, bądź są na etapie budowy, czy też remontu domu, mieszkania, apartamentu, hotelu, czy też restauracji.
        Daje on nam nieograniczone możliwości w zarządzaniu domem. Poprzez panele dotykowe, komputer i telefon, umożliwia sterowanie oświetleniem, roletami i żaluzjami okiennymi, ogrzewaniem i klimatyzacją, sprzętem audio, video i wszystkim tym, czego sobie Państwo zażyczą. To tylko ułamek jego możliwości.

        Dzięki systemowi Teletask jesteśmy w stanie urzeczywistnić wszystkie Państwa fantazje i marzenia.

        Dom wyposażony w instalację Teletask, oszczędza około 20-25% kosztów ogrzewania i do 15-20% kosztów na pozostałej energii.

        Do uruchomienia systemu Teletask należy zaprojektować i wykonać odpowiednio instalacje elektryczną. Dlatego zalecamy przy rozpoczęciu budowy kontakt z naszą firmą w celu przygotowania całej inwestycji. Począwszy od projektu i wykonania instalacji elektrycznej, aż po montaż, uruchomienie i konfigurację instalacji „Inteligentnego Domu”.
        Dzięki naszej grupie certyfikowanych instalatorów, projektantów i architektów możemy Państwu zapewnić kompleksowe i profesjonalne wykonanie wszelkich instalacji w domu.

        Zapraszamy do naszego biura, gdzie jako pierwsza firma na Podkarpaciu przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów prezentację działającej instalacji Teletask. Na żywo mogą Państwo zobaczyć możliwości i rozwiązania Inteligentnego Domu.

 

 Zobacz wizualizacje do sterowania domem za pomocą Internetu, laptopa, komputera, tableta, itp.

 Wizualizacja GUI na laptopa.

 Wizualizacja GUI na palmtopa, smartphona i iphona.

 Wizualizacja GUI na palmtopa.

 

 Film pokazujący możliwości systemu.

 Katalogi, broszury i foldery do ściągnięcia.      

       System Teletask możemy rozbudowywać. Przykładowo na początku sterujemy oświetleniem, gniazdami elektrycznymi i ogrzewaniem, a w późniejszym czasie, gdy już to nam nie wystracza możemy do systemu dodać sterowanie roletami, sprzętem audio, itp. Jedynie na etapie projektu instalacji elektrycznej należy odpowiednio przygotować okablowanie.

       Teletask to najwyższa jakość produktów, komfort, bezpieczeństwo i oszczędności dla naszego domu!