Współpraca

Elektrycy i instalatorzy

       Rynek jest coraz to bardziej otwarty i chłonny na najnowsze rozwiązania w budownictwie. Zainteresowanie prywatnych inwestorów Inteligentnymi Domami z każdym miesiącem jest coraz to większe, dlatego, właśnie to teraz jest najlepszy czas, na poszerzenie swojej oferty firmowej.

Naszym instalatorom gwarantujemy:
- szkolenia, po których instalator będzie potrafił wykonać samodzielnie instalację Inteligentnego Domu,
- jako pierwsza firma na Podkarpaciu udostępniamy naszą prezentację działającej instalacji w biurze dla instalatorów i ich klientów,
- dobór odpowiednich urządzeń automatyki i zaopatrzenie w nie instalatora,
- materiały reklamowe i edukacyjne z zakresu automatyki,
- rabaty na sprzęt automatyki dla naszych instalatorów,
- pomoc w odpowiednim przygotowaniu całej inwestycji, począwszy od rozmowy z klientem, zebranie wszelkich jego wymagań co do instalacji, aż po zaprojektowanie odpowiednich rozwiązań w domu i uruchomienie całej instalacji,
- wykonawstwo instalacji u klientów polecamy współpracującym z nami instalatorom. 

      Organizujemy szkolenia dla instalatorów i elektryków, szczegóły w zakładce szkolenia.

Projektanci i architekci 

      Proponujemy współprace projektantom i architektom.

      Przygotowaliśmy szkolenia, na których mogą Państwo zaznajomić się z zasadą projektowania, możliwościami i działaniem Inteligentnego Domu.

        Udostępniamy Państwu jako pierwsza firma na Podkarpaciu prezentację działającej w naszym biurze, instalacji Inteligentnego Domu, gdzie mogą Państwo zobaczyć na żywo działanie Teletaska, jego możliwości, a także zaprosić swoich klientów, aby zaproponować im najnowsze rozwiązania w budownictwie i aranżacji wnętrz.inteligentny dom Rzeszów podkarpacie

        Każdy projektant, oraz architekt, po odbyciu szkolenia zostaje naszym partnerem, po czym otrzymuje wynagrodzenie za zrealizowane projekty w oparciu o nasz system Inteligentnego Domu. Wynagrodzenie wynosi 5% wartości urządzeń automatyki zastosowanej w inwestycji.

        Przewidujemy również dodatkowe premie, dla projektantów i architektów, którzy będą czynnie działać w programie partnerskim.

        Oferujemy Państwu zdobycie nowego doświadczenia, poszerzenia swojej oferty i zapoznania się z nowymi technologiami.

        Informacje o szkoleniach w zakładce szkolenia.

Deweloperzy i firmy budowlane

        Wiemy jak coraz trudniej znaleźć potencjalnego klienta na zakup nieruchomości.inteligentny budynek Rzeszów podkarpacie
Kliencie stają się coraz to bardziej wymagający i szukają nowych, atrakcyjnych ofert.
       
        Wychodzimy naprzeciw firmom deweloperskim i budowlanym, podając pomocną dłoń.

        Dzięki firmie iNTELiD możecie Państwo uatrakcyjnić swoją ofertę. „Inteligentny Dom” staje się bardzo atrakcyjny dla klientów, a zarazem wartość jego wzrasta. Nasze instalacje gwarantują komfort, bezpieczeństwo i nowoczesność, wszystko to, co dzisiejsi klienci uznają za priorytet przy kupnie nieruchomości.

        Koszt nadania inteligencji budynkowi przy dzisiejszych cenach inwestycji, to zaledwie kilka procent, a nieruchomość uzbrojona w taką instalację zyskuje na swojej wartości kilkadziesiąt procent!

        Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom w zakresie Inteligentnych Domów pozyskają Państwo szybciej i łatwiej klientów, oraz poszerzą swoją ofertę firmową.

        Organizujemy spotkania dla deweloperów, inwestorów i firm budowlanych, szczegóły z zakładce spotkania

Firmy zajmujące się energooszczędnymi systemami grzewczymi

       Połączenie naszej instalacji Inteligentnego Domu z Państwa energooszczędnymi systemami grzewczymi dawałoby klientom jeszcze większe oszczędności.

       Dom wyposażony w instalację Inteligentnego Domu, oszczędza 15-20% kosztów ogrzewania i 10-15% kosztów na energii elektrycznej, co jest bardzo pożądane przy dzisiejszym wzroście cen energii.

       Wspólne oferowanie klientom możliwości integracji naszych instalacji, przyczyniłoby się do tego, że klient dzięki naszej współpracy, budowałby dom oszczędny, komfortowy i bezpieczny.

     Współpraca z naszą firmą, na pewno przyniesie pożądane korzyści, dla obu stron. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Mamy sporo ciekawych pomysłów do zaoferowania.

        Zapraszamy do współpracy.